De HOCN is een landelijke club waarin nagenoeg alle Opelmodellen en producten zijn vertegenwoordigd:

Aangezien de diversiteit te groot is om alle kennis te hebben van alle modellen, zijn er binnen de club diverse leden, de typespecialisten, die zich gespecialiseerd hebben in een model en daarover documentatie beschikken, u kunnen begeleiden naar het vinden van onderdelen of anderszins kunnen bijdragen in een oplossing voor uw vraag.

Hieronder treft u de lijst van typespecialisten aan met het model c.q. product waarin men gespecialiseerd is.

 

Opel 1.2 en 1.8, P4,
motorfietsen,  Rekord C
en Commodore A
 Jan Zeilemaker  jztep@xs4all.nl  06-53322618
       
Opel 4 PS en 10 PS  Jan van Daalen  techniek@opelclub.nl  
       
1.3 en 2.0 Ltr. Super Six  Michiel Kruijthof  kruijthof@alt-opel.eu  06-23381380
       
Ascona A/B  Jan Hendriks  jan.g.hendriks@gmail.com  06-29060203
       
Ascona C  Patrick Dhont  p.dhont@quicknet.nl  06-52677631
       
Astra F  Hemmie Averdonk  hemmieaverdonk@hotmail.com  0544-463389
       
Bitter  Jan Zeilemaker  jztep@xs4all.nl  06-53322618
     
Blitz (alle modellen)  Jan Spierings  janspierings@online.nl  0485-371568
       
Corsa A en B, Tigra,
Vectra A en Calibra A
 Jan Eertink  jan.eertink@home.nl  0548-851523
       
GT  Pieter te Winkel  pjtewinkel@hetnet.nl  0573-453432
       
Kadett '37 en '38  Cor Timmer cortimmer@ziggo.nl   0348-411710
       
Kadett A  Albert Hols  opelkit@gmail.com  0342-414840
       
Kadett B en Olympia A  Pier Jagersma  pierankie@hetnet.nl  058-2531933
       
Kadett C  Marc Bresser  marcbresser@hotmail.com  06-30519626
       
Kadett D en E Hemmie Averdonk  hemmieaverdonk@hotmail.com  0544-463389
       
Kapitän 1938 t/m 1957
en Admiral 1938
 Frits Spierings  fritsmaria@hotmail.com  0485-371671
       
Kapitän P1 en P2  Frits Spierings  fritsmaria@hotmail.com  0485-371671
       
Kapitän A en B, Admiral A en B
en Diplomat A en B
 Gert Klein  ga.klein@ziggo.nl  0592-243306
       
Manta A/B  Jan Hendriks

jan.g.hendriks@gmail.com

 06-29060203
       
Olympia 1935 t/m 1952  Bart Limburg bartlimburg@kpnmail.nl  0578-575289
       
Opelmodellen tot 1924  Jan Zeilemaker  jztep@xs4all.nl  06-53322618
       
Rekord en Olympia Rekord
1953 t/m/ 1957
 Theo Kools  theokools@upcmail.nl  0499-571830
       
Rekord P1, P2, Rekord E,
Commodore C
 Wim Paal  wi-dia@zonnet.nl  0412-639828
       
Rekord A en B, Senator A en B
en Monza A
 Adriaan Onrust  onrust065@kpnmail.nl  035-6851339
       
Rekord D en Commodore B  Henk Slagter  hhslagter@hetnet.nl  0591-677226
       
Opel auto-elektronica  Steffen Elgersma  s.elgersma1969@gmail.com  038 4546797
       
Opel Koelkasten  Ad Spierings  geen email  0485-371734
       
Opel Fietsen en
fietsen met een hulpmotor
 Anko Slagter  ankoslagter@hotmail.nl  06-52240030
       
Opel Miniaturen  Albert hols  opelkit@gmail.com  0342-414840
       
Kabelbomen  Jacques Hermans  jacqueshermans@chello.nl  026-4425476
       
Naaimachines  Jan Zeilemaker  jztep@xs4all.nl  06-53322618
       
Coördinator typespecialisten  Jan van Daalen  techniek@opelclub.nl  
       
Coördinator onderdelen  Bart Limburg  bartlimburg@kpnmail.nl  0578-575289
       
Opel algemeen en technisch 
archief (werkplaatshandboeken)
 Theo Sweegers  theosweegers@hotmail.com  013-5368001
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Er worden nog leden gezocht die typereferent willen worden voor de volgende modellen:

Omega A

Omega B

Frontera, Montery, Campo en Midi

Gegadigden kunnen zich hiervoor aanmelden bij de coördinator typereferenten: Jan van Daalen