Bestuursleden:

 Voorzitter                                                       Piet Kocken  voorzitter@opelclub.nl
 Penningmeester  Corin Sweegers-Hendrix      penningmeester@opelclub.nl
 Secretaris  Hemmie Averdonk  secretaris@opelclub.nl
 Algemeen bestuurslid
 (techniek, website, soc. media, int. contacten)
 Jan van Daalen  techniek@opelclub.nl
 Algemeen bestuurslid
 (coördinatie evenementen)
 Jan Jacobs  evenementen@opelclub.nl

 

 

 

 

 

 

 

Bijzondere functionarissen:

 Redactie Opel  klassiek                                           Paul Hermans                          redaktie@opelclub.nl
 Fehac contanctpersoon  Adriaan Onrust  fehac@opelclub.nl
 Website beheerder  Patrick Kleine   website@opelclub.nl
 Forum beheerder  Hemmie Averdonk  forum@opelclub.nl
 Algemeen e-mail adres  Opelclub  info@opelclub.nl
 Onderdelen coördinator  Bart Limburg  tel: 0578-575289
 Ledenadministratie  Hemmie Averdonk  ledenadministratie@opelclub.nl
 Clubarchief  Theo Sweegers  theosweegers@hotmail.com
 Youngtimers  Adriaan Onrust  youngtimers@opelclub.nl
 Coördinator voor het aanbieden
 en/of aangeboden auto's en/of onderdelen 
 Jan van Daalen  techniek@opelclub.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u nadere informatie? Schrijf dan even een e-mail naar de secretaris (secretaris@opelclub.nl) of schrijf een briefje (met postzegel) naar:

 

Historische Opel Club Nederland
t.a.v. het secretariaat
Thorbeckestraat 39
7141 TT  Groenlo
Wij zullen daarna zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Clubarchief:

Oisterwijksebaan 8

 

FEHAC

 

 

 

De HOCN is aangesloten bij de FEHAC, de federatie van historische auto- en motorfietsclubs in Nederland. Het doel van de FEHAC is het behartigen van de belangen van oldtimerbezitters inzake maatschappelijke en politieke ontwikkelingen. De vrijstelling van houderschapsbelasting voor voertuigen ouder dan 25 jaar hebben wij in belangrijke mate aan de inspanningen van de FEHAC te danken.

 

Buitenlands contacten

De HOCN onderhoudt goede contacten met zustervereningen in de ons omringende landen. Vooral de band met de Duitse Alt-Opel Interessengemeinschaft is zeer goed.

  Duitse historische Opel club